Sunucu Memory

Longline aynı zamanda sunucu bellekleri konusunda da iş ortaklarına özel çözümler sunmakta olup, sunucu belleği gereksinimlerini karşılayacak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Sürdürülebilir Kalite

Standart bilgisayar belleklerinden farklı olarak 7/24 çalışacak şekilde tasarlanan sunucu bellekleri üretimi Longline’nin uzmanlık alanlarından biridir. İş ortaklarının her türlü taleplerine karşılık verecek seviyede bellek üretimi yapabilen Longline, sürdürülebilir kaliteyi hedefleyerek en zor şartlar altında bile görevini başarı ile yerine getiren bellekler üretmektedir.

Kararlılık ve Performans

Longline sunucu memory çözümleri ilk kullanımdan itibaren aynı kararlılık ve performansta çalışmaya devam edebilmektedir. Sunucular için hayati önem taşıyan kesintisiz çalışmayı destekleyen bu bellekler, kurumların ve büyük şirketlerin en büyük yardımcılarıdır.

Sisteme Özel Memory

Longline özel ihtiyaçlar için özel sunucu memory çözümleri de üretmektedir. Bu özel memory çözümleri, kurumlara esneklik sağlarken aynı zamanda yüzde yüz uyumluluk ile performans artışı da sunuyor.

Neden Longline Memory?

Sunucular ağır yük altında 7/24 çalışmaya programlandığı için, kullanılanın donanım bileşenlerinin de bu ölçekte olması gerekmektedir. Longline sunucu memory çözümleri, her türlü zor şartlar altında kesintisiz olarak çalışma özelliğine sahiptir.

Ömür Boyu Garanti

Longline sunucu memory çözümleri, ömür boyu garantilidir. Bu da Longline memory çözümlerini tercih etmek için bir başka neden olarak karşımıza çıkmaktadır.

Longline Bilişim Teknolojileri

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.