Katı Hal Sürücüleri (SSD)

Harddisk Nedir

Longline, yüksek teknolojili SSD (Solid State Drive) depolama ürünlerinin lider ve profesyonel bir üreticisidir. Yenilikçi teknoloji ile SSD’lerin geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve satışı konusunda dünyanın her yerinden müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Longline SSD, PC’nizin depolama çözümlerini iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. PC’ler, dizüstü bilgisayarlar ve endüstriyel pazarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Longline performans, hız ve güvenlik isteyen kullanıcılar için laptop, masaüstü bilgisayar ve sunucular için SSD çözümleri üretmektedir. Hareketli parça içermeyen SSD sürücülerle eski nesil bilgisayarlar hızlandırılabilmektedir. Ayrıca 2.5 inç, M.2 ve mSATA kategorilerindeki Longline çözümleri yeni nesil bilgisayarlar için çok daha performanslı ve hızlı kullanım imkanı sunmaktadır.

Longline özellikle dizüstü bilgisayarlar için kullanılmak üzere geliştirilen 2.5 inç boyutunda SSD çözümleri üretmektedir. Günümüzde gerek eski nesil laptop bilgisayarları hızlandırmak gerekse güncel bilgisayarlarda performanslı bir çalışma ortamı sağlamak için 

mSATA özellikle yeni nesil laptop ve masaüstü bilgisayarlarda bulunan, mini-SSD çözümlerini doğrudan anakarta takmayı sağlayan bir bağlantı türüdür. mSATA, SATA III (6G b/s) hızına sahiptir. mSATA yalnızca SATA veriyolunu destekler.

Longline son yıllarda popüler olan M.2 standartlarında SSD çözümleri de üretmektedir. Harici ya da SATA SSD çözümlerine göre bazı avantajları olan ve genelde doğrudan anakarta bağlanan M.2 çözümleri, özellikle yüksek performans ve sürekli yüksek veri beklentisi olan kullanıcılara hitap etmektedir.

Longline son yıllarda popüler olan NVMe M.2 standartlarında SSD çözümleri de üretmektedir. Harici ya da SATA SSD çözümlerine göre bazı avantajları olan ve genelde doğrudan anakarta bağlanan NVMe M.2 çözümleri, özellikle yüksek performans ve sürekli yüksek veri beklentisi olan kullanıcılara hitap etmektedir.

Portable Taşınabilir SSD

SSD çözümleri aynı zamanda birden fazla bilgisayar arasında veri transferi için de kullanılabilmektedir. Longline Portable Taşınabilir SSD Depolama çözümleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde dosya transferi yapılabilmektedir. Longline Portable Taşınabilir USB 3.1 SSD Harici Disk farklı depolama seçeneklerine sahiptir.

Longline Bilişim Teknolojileri

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.