Bilgisayar RAM’i – Uyumlu RAM’i bulun

Bellek konusunda profesyonel ekibe sahip olan Longline, en yüksek kalitede bellek üretimi yaparken, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgi ve donanımı da sunmaktadır. Longline, profesyonel teknik ekibi, laboratuvarları ve üretim ekipmanlarıyla, yenilik anlayışı ve kalite kontrol sistemiyle üretim yapmaktadır.

Longline bellek çözümleri ile CE, RoHS ve ISO 9001 sertifika süreçlerini tamamlamış, ürün tasarımı, üretim süreci ve kalite testiyle üstün başarı göstermiştir. Longline’ın memory çözümleri arasında; Sunucu, PC, Laptop ve Oyun cihazlarına yönelik ürünler yer almaktadır. Bu sayfada farklı kategorilerdeki Longline Memory çözümlerini bulabilirsiniz.

Ne Kadar Ram’a İhtiyaç Vardır

Sunucu Memory

Longline aynı zamanda sunucu bellekleri konusunda da iş ortaklarına özel çözümler sunmakta olup, sunucu belleği gereksinimlerini karşılayacak bilgi ve tecrübeye sahiptir.

PC Memory

Longline bilgisayarınız için güvenli ve yüksek performanslı bellek çözümleri üretmektedir.

Laptop Memory

Longline birçok farklı türde cihaz için memory ürettiği gibi, aynı zamanda laptop modelleri için de üretim yapmaktadır.

Oyun Memory

Longline oyun tutkunlarını da unutmuyor ve oyun bilgisayarları için geliştirdiği yüksek performansı memory modellerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Longline Memory teknolojisiyle performansınızı artırın, hayatınızı kolaylaştırın.

Kalite

Profesyonel teknik ekibi, laboratuarları ve üretim ekipmanlarıyla, yenilik anlayışı ve kalite kontrol sistemiyle, CE, RoHS, ISO 9001 sertifika süreçlerini tamamlamış, ürün tasarımı, üretim süreci ve kalite testiyle üstün başarı göstermiştir.

Yüksek Performans

Daha yüksek DIMM kapasitelerine, daha fazla veri bütünlüğüne ve daha düşük güç tüketimine sahip olan Longline ürünleri, tasarruflu ve yüksek performanslı olup, cihazlarda kullanımda çok hızlı işlem yapma imkanı sunmaktadır.

Güvenilirlik

Cihazınızın performansını arttırmanın en kolay yolu, ssd disk ve belleği değiştirmek veya yükseltmektir. Cihazınız için doğru belleği seçerek, yüksek performans ve güvenli kullanımı ve uygun maliyetiyle kullanım sağlayabilirsiniz.

Longline Bilişim Teknolojileri

Yüksek teknolojiyle üretilen ürünlerle hızlı ve kaliteli hizmet.